Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2023 Çarşamba

Yahudi din adamlarına saldırı planlayan şahsa hapis cezası

Yahudi din adamlarına, politikacılara ve mültecilere yönelik saldırılar da planladığı ortaya çıkan 21 yaşındaki şahsa, 3 yıl 10 ay hapis cezası verildi.

Frankfurt Yüksek Bölge Mahkemesi, Hessen’da aşırı sağcı bir yapılanma kurmaya hazırlanan 21 yaşındaki Marvin E. isimli şahsa terör örgütü kurmaya ve iç savaş  çıkarmaya teşebbüsten, 3 yıl 10 ay hapis cezası verdi. 

Evinden patlayıcı çıktı

Şahsın politikacılara, Yahudi din adamlarına ve mültecilere yönelik saldırılar da planladığı ortaya çıktı. Evinde, yapılan aramalarda madde yapımına yarayan hammadde ve patlayıcı da ele geçirildi.

Aşırı sağcı Atomwaffen Division terör örgütünün de üyesi olduğundan şüphelenilen suçlu, 2021 yılında da tutuklanmıştı.  

Geri Dön 10 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN