Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
26 Kasım 2022 Cumartesi

'XXL yardım paketine' eleştiriler

Almanya’da hükûmet, artan enflasyona karşı vatandaşları ve şirketleri desteklemek adına milyarlarca avroluk yardım yapacak. Bu yardımlar eleştiri de alıyor.

Almanya’da hükûmet, artan enerji fiyatları ve enflasyona karşı 2023'te vatandaşları ve şirketleri milyarlarca avroluk destek paketiyle rahatlatmak istiyor. BILD gazetesi adına Nürnberg Üniversitesi’nden Vergi Uzmanı Prof. Dr. Frank Hechtne tarafından yapılan bir hesaplamaya göre, 2023 yılında doğalgazla ısınan yalnız yaşayan biri, 1.220 avroya kadar yardım alacak. 

Check24 karşılaştırma portalı ile hazırlanan hesaba göre, 4 kişilik bir aile 2 bin 870 avroya kadar yardım alacak. 

Vergi Mükellefleri Derneği Başkanı Reiner Holznagel ise, "XXL yardım paketinin” devasa bütçe açığına neden olacağı uyarısında bulundu. Holznagel, “Bu da devletin ileride artık pek çok şeyi karşılayamayacak hâle geleceği anlamına geliyor” dedi.

Geri Dön 26 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN