Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mart 2023 Cumartesi

Volkswagen yöneticileri servet değerinde tazminat alıyor

Volkswagen grubunun üst düzey yönetici maaşları dudak uçuklatıyor. Eski bir yöneticinin maaşının 6,7 milyon avroya kadar çıktığı öne sürülüyor.

RND’de yayımlanan bir habere göre, Volkswagen grubunun üst düzey yönetici maaşları milyonları buluyor. Eski CEO Herbert Diess’in, 2022’de, görev yaptığı sekiz ay boyunca 6,7 milyon avroya yakın maaş aldığı konuşuluyor. Diess’in yılın kalan dört ayında da 3,3 milyon kazandığı düşünülüyor. 

Sözleşmesi, Ekim 2025’te sona erecek eski CEO’ya, ikramiyeler ve ek ödemelerle birlikte 10 milyonun üzerinde tazminat verileceği tahmin ediliyor. 

Grubun, eski yöneticilerden Matthias Müller’in, 6 milyon avro, Andreas Renschler'in de 5,5 milyon avro tazminat alması bekleniyor. 

Geri Dön 18 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN