Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Eylül 2022 Salı

Vekiller üşüdü, battaniye dağıtıldı

Almanya’nın Thüringen Eyaleti’nde parlamento binasında yeterli ısıtma olmadığı için milletvekillerine battaniye dağıtıldı. 

Vekiller üşüdü, battaniye dağıtıldı

Almanya’da enerji krizine karşı tasarruf tedbirleri devam ederken ilginç olaylar da yaşanıyor. Son olarak Thüringen Eyaleti’nde parlamento binasında yeterli ısıtma olmadığı için milletvekillerine battaniye dağıtıldı. Ancak battaniyeler herkese yetmediği için Meclis Başkanı Birgit Pommer, “Burası zaten çok soğuk. Görüşüne göre sadece birkaç battaniyemiz var. Onları şimdilik kadınlara bırakın” dedi. 

Meclis’in ısıtmasının tamamen mi kapatıldığı yoksa kısılıdığı mı bilinmiyor. Sol Partili Meclis Başkanı, “Bir dahaki oturuma, 8-9 saat oturacağımızı hesaba katacak ve bu sıcaklığı dayanabileceğimiz bir düzenleme yapacağız” dedi.

Geri Dön 27 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN