Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2024 Salı

Ünlü virologdan korona dönemi eleştirisi

Ünlü virolog Prof. Dr. Christian Drosten, korona dönemine dair politikacılara eleştirilerde bulundu. Drosten, korona salgını sırasında çok sayıda farklı uzman komitesinin bulunmasını eleştirdi.

Korona salgını döneminde ünlenen virolog Prof. Dr. Christian Drosten, politikacılara bir sonraki salgın durumunda ağırlıklı olarak bilim insanlarından oluşan "tek bir uzman komisyonu" kurulması çağrısında bulundu. Drosten, komisyon üyelerinin yalnızca "ilgili alandaki yeterliliğe" sahip olmalarının yeterli olmadığını belirtti.

Drosten, korona salgını sırasında çok sayıda farklı uzman komitesinin bulunmasını eleştirdi ve "Bilimsel görüşün ne olduğu ve bilimsel tavsiye ile siyasi eylem arasındaki çizginin nerede olduğu pek açık değildi" dedi. İnsan hayatının söz konusu olduğu durumlarda, uzman görüşlerinin önemini vurgulayan Drosten, "Herkes kamuoyunda fikrini ifade edebilir. Ancak uzmanlar kendi alanları hakkında konuşurken diğerleri geri durmalıdır" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 25 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN