Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2023 Salı

Üniformasıyla parti etkinliğine katılan polise disiplin soruşturması

CDU’nun etkinliğine polis üniformasıyla katılan polis hakkında soruşturma başlatıldı.

Federal Polis Teşkilatı, CDU’nun parti etkinliğine polis üniformasıyla katılan Claudia Pechstein isimli memur hakkında ‘devletin tarafsızlık ilkesini ihlal ettiği’ gerekçesiyle disiplin soruşturması başlattı. 

“Yine olsa yine yapardım”

Bild’de yer alan habere göre, aynı zamanda dünyaca ünlü buz pateni sporcusu ve olimpiyat şampiyonu da olan Pechstein, “Yine olsa yine yapardım, polis üniformam benim için bir onurdur. Etkinliğe parti üyesi olarak değil, konuşmacı olarak katıldım” diye konuştu. 

Pechstein ayrıca, görevine ilişkin talimatlara atıfta bulunarak, parti etkinliğinde üniforma giymenin yasak olmadığını savundu. 

CDU Başkanı’ndan polis memuruna destek

CDU Başkanı Friedrich Merz de eleştirileri reddederek, Pechstein’ın konuşmasının başarılı ve dikkat çekici olduğunu belirtti.

Geri Dön 20 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN