Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Şubat 2023 Pazartesi

Ulaştırma Senatörü Bettina Jarasch’a mermili tehdit

Yeşiller Partili Berlin Temsilciler Meclisi Ulaştırma Senatörü Bettina Jarasch’a içinde mermi olan isimsiz bir tehdit mektubu gönderildi.

Berlin polisinin sözcüsü RBB'ye yaptığı açıklamada zarfın içinde mermi de bulunduğunu doğruladı. Devlet Güvenlik Servisi konuyu araştırıyor. Berlin Yeşiller Partisi'nin Temsilciler Meclisi’nde oldukça güçlü bir figür olan Bettina Jarasch’ın sözcüsü, olaya dair doğrudan açıklama yapmadı ancak tehditin Jarasch'ı korkutmadığının altını çizdi.

Birçok politikacı internette Jarasch’a yönelik destek mesajları paylaştı. SPD’li Berlin Belediye Başkanı Franziska Giffey Instagram’daki paylaşımında, Jarasch'a yönelik tehdit karşısında dehşete düştüğünü vurguladı. Berlin Temsilciler Meclisinde Kültür Senatörü olan Sol Partili Klaus Lederer, CDU Genel Sekreteri Stefan Evers ve FDP'li siyasetçi Tobias Bauschke gibi birçok siyasetçi sosyal medya hesaplarından olaya tepki gösterdi. 

Geri Dön 20 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN