Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Mart 2023 Cuma

Ulaştırma Bakan’ndan Ekonomi Bakanı’na eleştiri

Ulaştırma Bakanı Wissing, Ekonomi Bakanı Habeck’i, yenilenebilir enerjiye geçiş sürecinde halkın endişelerini göz ardı etmekle suçladı.

FDP'den, Yeşiller Partili Ekonomi Bakanı Robert Habeck’e, yenilenebilir enerjiye geçiş süreci ile ilgili eleştiri geldi. FDP’li Ulaştırma Bakanı Volker Wissing, “Reformların, mali yükünü tartışmamız ve çözüm bulmamız gerekiyor” derken FDP Genel Sekreteri Bijan Djir-Sarai ise Spiegel'a verdiği röportajda, “Habeck’in yarattığı algı gerçeği yansıtmıyor” dedi.

Habeck yanıt verdi

Ekonomi Bakanı Habeck ise koalisyon ortaklarını planlarını yavaşlatmakla suçladı, “Koalisyondaki bir parti ilerlemeden yanayken diğerlerinin onu engellemesi kabul edilemez” dedi.  

Habeck tarafından hazırlanan yasa tasarısına göre, 2024’ten itibaren yeni kurulacak ısıtma sistemlerinde en az yüzde 65 hedefle yenilenebilir enerjiye geçilmesi planlanıyor. 

Geri Dön 24 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN