Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mart 2023 Cumartesi

Ulaştırma Bakanı: Kamyonlar pazar günü trafiğe çıkmalı

FDP’li Ulaştırma Bakanı Bolker Wissing, büyük grev nedeniyle pazar günü kamyonların trafiğe çıkmasına ilişkin yasaktan feragat edilmesini ve gece uçuşlarının mümkün hâle getirilmesini savundu.

FDP’li bakan BILD’e konuştu. Wissing, tedarik zincirlerini mümkün mertebe istikrarlı tutmak ve arzı tehlikeye atmamak için pazartesi günkü büyük grev öncesi, kamyonların pazar günü trafiğe çıkma yasağının askıya alınmasını talep ettiğini söyledi. Federal Yük Taşımacılığı ve Lojistik Birliği de ‘tedarik kaosuna’ dikkat çekerek Wissing’in önerisine destek verdi. 

Gece uçuşlarının da mümkün hale getirilmesi gerektiğini söyleyen Bakan Wissing, "Devlet havacılık yetkilileri ve havaalanlarının, mahsur kalan yolcuların varış yerlerine ulaşabilmeleri için gecikmeli iniş ve kalkışlara izin vermesi gerekiyor” diye konuştu.

Geri Dön 25 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN