Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Aralık 2022 Cuma

Ukrayna donarken Alman ordusu kullanılmış battaniye satıyor

Alman ordusuna (Bundeswehr) ait kullanılmış 36 bin 400 adet battaniye devlet şirketi Vebeg tarafından açık artırma usulü satışa çıkarıldı.

FDP’li Marcus Faber, müzayedeyi, Ukrayna Savaşı nedeniyle sert eleştirdi,  Die Welt  gazetesine değerlendirmelerde bulunan Faber, “Ukrayna hem savaş hem de ağır kış koşullarıyla mücadele ederken, Almanya ikinci el battaniye satışıyla uğraşıyor. Bu ürünleri Ukrayna’ya göndermek daha insani bir adım olurdu” diye konuştu. 

Devlet kurumlarında kullanılan, eski giysi, uçak, araç, teknik ekipman gibi bir çok ürün 1951’den bu yana müzayede usulü  satılıyor. Şirketin açıklamalarına göre bugüne kadar satışlardan elde edilen toplam gelir üç milyar avronun üzerinde.

Geri Dön 09 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN