Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2023 Cuma

Uçakla seyahat hala trenden daha ucuz

Almanya’da yapılan bir araştırma trene binmenin uçakla seyahat etmekten daha pahalı olduğunu ortaya koydu.

Uluslararası çevre kuruluşu Greenpeace tarafından yapılan bir araştırma, Avrupa’da iklim dostu trenle seyahat etmenin hala uçakla seyahat etmekten daha pahalı olduğunu ortaya çıkardı.

ZDF’de yer alan habere göre, kuruluşun 112 Avrupa seyahat rotasındaki uçuş ve tren fiyatlarını karşılaştırdığı raporda şu bilgiler yer aldı: 

Polonya’da trenle seyahat, uçakla seyahatin yarısı maliyetteyken Birleşik Krallık’ta ise trenle seyahat uçakla seyahatten 4 kat daha pahalı.

Rapora göre, örneğin, Barselona’dan Londra’ya trenle seyahat etmenin maliyeti yaklaşık 384 € iken, bir uçuşun 12,99 € kadar ucuz olabiliyor.

Geri Dön 21 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN