Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Ocak 2023 Cumartesi

Üç eyalette durum kritik: Alman Kızılhaçı'ndan kan bağışı çağrısı

Alman Kızılhaçı özellikle üç eyalette ulusal kan rezervlerinin durumun kritik olduğunu açıkladı. Vatandaşlara kan bağışı çağrısında bulunuldu. 

Üç eyalette durum kritik: Alman Kızılhaçı'ndan kan bağışı çağrısı

Almanya'da Kuzey Ren-Vestfalya, Hessen ve Rheinland-Pfalz eyaletlerinde kan rezervlerinin kritik seviyede olduğu açıklandı. Bazı hastanelerde bir gün yetecek kadar kan rezervi olduğuna dikkat çeken Alman Kızılhaçı, gönüllülere kan bağışı çağrısında bulundu.

Welt'te yer alan habere göre; kan bağışlarının çok sayıdaki salgın hastalık sebebiyle düştüğü açıklayan Alman Kızılhaçı, kan stoklarının yerli yerine gelmesi için günde 3.500 kan bağışı yapılması gerektiğini bildirdi.

Geri Dön 07 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN