Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2023 Cumartesi

Üç ayda 22 milyon kişi uçtu

Pandemi döneminde zor günlerden geçen Lufthansa, 2023 yılının ilk çeyreğinde uçakla yolculuk edenlerin sayısının 22 milyona ulaştığını duyurdu.

Üç ayda 22 milyon kişi uçtu

Hava yolu şirketi Lufthansa pandeminin sona ermesiyle birlikte krizin yaralarını sarmaya başladı. ZDF’in haberine göre, şirket yönetimi bu yılın ilk çeyreğinde 22 milyon kişinin seyahat ettiğini ve bu şekilde yolcu sayısının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 70 artığını bildirdi. 

Şirketin kazancı ise yüzde 40’lık bir artışla 7 milyar avroya yükseldi. Şirketin net kaybı da toplamda yüzde 20 azalarak 467 milyon avroya geriledi. 

Grubun kargo şirketinde kar oranlarının bir önceki yılın ilk çeyreğine göre önemli ölçüde düştüğü, 151 milyon avroya indiği duyuruldu.

Geri Dön 06 Mayıs 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN