Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Kasım 2022 Çarşamba

Tuvalet kağıtlarında yüzde 31’lik artış

Tuvalet kağıdında fiyat artışı sürüyor. Son verilere göre tuvalet kağıdının fiyatı, geçtiğimiz yılın ekim ayına göre yüzde 30,8 oranında zamlandı.

Korona salgınının sembollerinden biri olan olan tuvalet kağıdının fiyatları artmaya devam ediyor. Federal İstatistik Dairesi verilerine göre, ekim ayında geçen yılın aynı dönemine göre tuvalet kağıdı fiyatları yüzde 30,8 arttı. Bu da, tuvalet kağıdındaki fiyat artışının; yüzde 10,4’lük genel enflasyon oranına göre ciddi ölçüde daha yüksek olduğu anlamına geliyor.

Alman Kayıt Endüstrisi Birliği verilerine göre, Almanya’da kişi başı yılda ortalama 134 rulo tuvalet kağıdı tüketiliyor. 

Geri Dön 16 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN