Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Nisan 2024 Salı

Türkiye'den gelen TIR'da binlerce çakma ürün bulundu

Alman Gümrüğü, Türkiye'den gelen bir TIR'da yaptığı denetlemeler sonucu binlerce çakma ürün buldu.

Türkiye'den gelen TIR'da binlerce çakma ürün bulundu

Almanya'nın Bavyera eyaletindeki Hof-Marktredwitz Gümrük Dairesi, Türkiye'den gelen bir TIR'da yapılan detaylı kontrolde büyük bir sahte ürün operasyonunu ortaya çıkardı. Gümrük memurları, çeşitli giyim eşyaları arasına gizlenmiş 1.600 adet sahte eşofman altı, 1.400 adet Polo tişört ve 800 adet şort buldu.

Regensburg Ana Gümrük Dairesi'ne bağlı Selb Nakliye Kontrol Birimi'nin desteğiyle gerçekleştirilen boşaltma işlemi sırasında, markasız tekstil ürünlerinin arasında gizlenmiş toplamda yaklaşık 4 bin sahte markalı ürün tespit edildi. Bu ürünlerin sahtecilik amacıyla Türkiye'den Almanya'ya gönderildiği belirlendi.

Gümrük Dairesi, elde edilen bulguları derhal ilgili markaların hak sahiplerine bildirdi. Ayrıca, tespit edilen tüm sahte ürünlerin fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiği kaydedildi. Bu bağlamda, sahte ürünlerin imha edilmesine karar verildi.

Geri Dön 23 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN