Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Temmuz 2024 Salı

Türkiye-Hollanda maçı sonrası 64 kişiye soruşturma

Almanya'da Türkiye-Hollanda EURO 2024 çeyrek final maçı sırasında çıkan olaylar nedeniyle 64 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Türkiye-Hollanda maçı sonrası 64 kişiye soruşturma

Alman polisinin verdiği bilgilere göre, şüphelilere basit ve tehlikeli adam yaralama, izinsiz mülke girme, hakaret, hırsızlık ve uyuşturucu madde yasasının ihlali gibi suçlamalar yöneltildi. Maç günü 54 hürriyeti kısıtlayıcı önlem alındığı bildirildi.

Berlin'de çeşitli eyaletlerden gelen destekle yaklaşık 3 bin 200 polis görev yaptı. Polis, Breitscheid Meydanı'ndan stadyuma yürüyen yaklaşık 8 bin Türk taraftarın yoğun şekilde bozkurt işareti yapması üzerine yürüyüşü sonlandırdı. 

Hollandalı taraftarların yürüyüşü ise yaklaşık 19 bin kişinin katılımıyla polis müdahalesi olmadan tamamlandı.

Geri Dön 09 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN