Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Mart 2024 Cumartesi

Türk öğretmene okul önünde saldırı

Almanya'nın Ulm kentindeki Sägefeld Grund Werk Realschule'de öğretmenlik yapan Kürşat Murat Güçlü, okulun önünde uğradığı saldırıda ağır yaralandı.

Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletindeki Ulm şehrinde, Sägefeld Grund Werk Realschule'de öğretmenlik yapan Kürşat Murat Güçlü, okulun önünde kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından başına sert bir cisimle vurularak ağır yaralandı.

Olay, 26 Şubat Pazartesi günü saat 16.00 sıralarında gerçekleşti. Saldırganın yaya olarak olay yerinden kaçtığı düşünülüyor. Ağır yaralanan öğretmenin hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. Polis, görgü tanıklarının ifadeleri üzerine saldırganın yetişkin bir erkek olduğunu düşünüyor, ancak şüphelinin yaşını ve kimliğini henüz belirleyemedi.

Saldırının amacıyla ilgili de somut bir bilgi bulunamadı. Savcılık, olayla ilgili cinayete teşebbüs soruşturması başlattı ve cinayet bürosu, soruşturmayı yürütmek üzere ‘Säge’ kod adlı özel bir komisyon kurdu.

Geri Dön 02 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN