Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Aralık 2022 Pazartesi

Türk geleneksel ebru sanatı yılbaşı ağacında!

Bosporus Main topluluğu, 18 Aralık Pazar günü, 4-12 yaş arası 35 çocukla birlikte yılbaşı hediyelerini yapmak üzere Seldart Sanat Galerisi’nde buluştu!

Türk geleneksel ebru sanatı yılbaşı ağacında!
Bir seneyi aşkın süredir Frankfurt’ta 4-12 yaş arası çocuklarla yaratıcı drama, müzik, ritim ve dans çalışmaları yapan Bosporus Main topluluğu; kültürler arası iletişimi bu sefer, çocukların Türk geleneksel ebru sanatı ile yılbaşı hediyelerini hazırlayacakları bir atölye ile gerçekleştirdi.
 
Bosporus Main Yaratıcı Drama lideri Sevim Menteşe Mimtaş, sanatçı Selda Akça ve ekibinin eğitmenliğini gerçekleştirdiği atölyede çocuklar hem bir sanat atölyesini gezdi, hem geleneksel Türk ebru sanatı ile tanışarak kendi yılbaşı hediyelerini yaptılar. Toplam 4 saat süren atölyelerin sonunda çocuklar, kendi çalışmaları ebrulardan yaptıkları hediyeler ile evlerine döndüler.
 
Bosporus Main, çok kültürlü bir ortamda yaşayan çocuklara, farklı kültürlerin kesiştiği yerlerde çeşitliliğin ve zenginliğin olduğunu ve bunu da ancak merak ve keşfetme duygularını kaybetmediklerinde deneyimleyebileceklerini, gerçekleştirdiği farklı atölyeler ile ifade etmeye devam ediyor.
 
Daha fazla bilgi almak için:
 
Bosporus Main Topluluğu, Seldart Kunstgalerie
 
[email protected]
 
[email protected]
 
+49 151 47088241
 
+49 1525 4169838
 
www.bosporus-main.de
 
www.seldart.de
Geri Dön 19 Aralık 2022 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN