Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Mayıs 2024 Cuma

Türk Alman Ekonomi Zirvesi'ne geri sayım

Avrupadan tarafından, 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü (yarın) Frankfurt'ta düzenlenecek olan Türk Alman Ekonomi Zirvesi için geri sayım başladı.

Türk Alman Ekonomi Zirvesi'ne geri sayım

Ana teması yapay zeka ve dijital dönüşüm olan zirvenin bu yılki konukları arasında; CDU Milletvekili Armin Laschet, Berlin Teknik Üniversitesi Yapay Zeka Labaratuvarı Başkanı Prof. Dr. Şahin Albayrak, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan, KFW-IPEX CEO'su Belgin Rudack, BigChefs CEO'su Gamze Cizreli, RUUT by İŞBANK CEO'su Salih Zeki Çimen, American Express Direktörü Khalid Zouine ve Gazeteci Oktan Erdikmen gibi isimlerin de aralarında yer aldığı çok sayıda uzman bulunuyor. 

Açılışını Frankfurt Büyükşehir Belediye Başkanı Mike Josef'in yapacağı etkinlik, Frankfurt Kempinski Otel'de düzenlenecek. 

Ayrıntılı bilgi ve bilet başvurusu için: tgbs-frankfurt.com

Geri Dön 17 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN