Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2023 Cumartesi

TİP Almanya, Can Atalay için Berlin ve Köln’de eylem düzenledi

Türkiye İşçi Partisi Almanya örgütü, milletvekili seçilmesine rağmen haksız şekilde cezaevinde tutulan Can Atalay için Berlin ve Köln’de eylem düzenledi. 

TİP Almanya, Can Atalay için Berlin ve Köln’de eylem düzenledi

- ZEYNEP SAĞANAK -

Berlin’de Alexanderplatz’ta, Köln’de Kölner Dom Platz’ta düzenlenen eylemlerde, ‘Can Atalay’a ve tüm siyasi tutsaklara özgürlük’ pankartları açıldı.

Almanca ve Türkçe yapılan basın açıklamalarında, Anayasa’nın milletvekillerinin dokunulmazlığına ilişkin 83. Maddesi’ne dikkat çekildi; Yargıtay savcılarına, "Milletin seçtiği vekil sanki seçilmemiş gibi davranmanın suç olduğunu bilmiyor musunuz?" sorusu soruldu. Anayasal kurumlara Anayasa’ya uymaları çağrısında bulunan eylemciler, hukuksuzluğa son verilmesi ve yasaların usulünce uygulanması çağrısında bulundu. 

 

 

Geri Dön 01 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN