Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2023 Çarşamba

Tavuk döner alarmı: Salmonella bakterisi tespit edildi

Almanya’da Robert Koch Enstitisü, salmonella bakterisinden etkilenen 10 kişinin hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Hastaneye kaldırılanların dördü Berlin’de.

Tavuk döner alarmı: Salmonella bakterisi tespit edildi

Salmonella bakterisi Avrupa’nın birçok ülkesinde görüldü. Almanya, Belçika, Fransa, Birleşik Krallık, İrlanda, Hollanda ve Avusturya’da 25 kişi hastalanırken, 60 yaşın üstünde olduğu açıklanan bir kişi de hayatını kaybetti.

Berliner-Zeitung'da yer alan habere göre; Avusturya Sağlık Bakanlığı da yaptığı açıklamada enfeksiyon kaynağının Polonya’dan gelen tavuk etleri olduğunu duyurdu. Bakterinin en çok tavuk dönerden bulaştığı da belirtildi.

Geri Dön 23 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN