Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Ocak 2023 Cuma

Tasarrufa övgü: Bu kış doğal gaz kıtlığı yok

Almanya'da doğal gaz rezervleri aralık ayında yüzde 90'a ulaştı. Doğal Gaz Depolama Sistemi Operatörleri Derneği (INES), Ülke genelinde yapılan tasarruftan övgüyle bahsederek bu kışın geri kalanı ve önümüzdeki kış için doğal gaz arzının güvence altında olduğu açıklamasında bulundu.

INES raporuna göre, hava sıcaklıklarının ciddi ölçüde düştüğü durumda bile bu kış için enerji kıtlığı riski kalmadı. 2023/2024 kışında da doğal gaz arzının tehlikeye girmesi beklenmiyor: Rapora göre, Rusya'dan Avrupa'ya gaz ihracatı tamamen dursa ve sıvılaştırılmış doğal gaz ithalatı azalsa bile ülkedeki gaz depolama tesisleri önümüzdeki kıştan önce yüzde 100'e yakın doldurulabilecek. 

INES, arzın güvence altına alınmasında ülke genelindeki tasarruf çabalarının büyük rol oynadığını belirtti, vatandaşları tasarrufa devam etmeye çağırdı.

Geri Dön 13 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN