Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Şubat 2023 Çarşamba

Taksicilerden Uber karşıtı açıklama

Federal Taksi ve Kiralık Arabalar Birliği Başkanı Michael Oppermann, Uber ve benzeri özel ulaşım hizmeti veren şirketlere yönelik gerekli önlemler alınmazsa taksilerin yok olacağını savundu.

Taksicilerden Uber karşıtı açıklama

Federal Taksi ve Kiralık Arabalar Birliği Başkanı Michael Oppermann, birliğin özel ulaşım hizmeti veren Uber ve benzeri şirketlerin yasaklanması isteğine ilişkin RND’ye konuştu. Söz konusu şirketlerin rekabet kurallarını ihlal ettiklerini savunan Oppermann, “Gerekli önlemler alınmazsa taksiler tarih olacak” ifadelerini kullandı. 

‘Uber’in faaliyetleri denetlensin’ talebi

Free Now şirketi ise Uber’in faaliyetlerinin denetlenmesini talep etti, “İşini dürüstçe yapan insanlar aptal yerine konmamalı” şeklinde açıklama yapıldı.  İnternet hukuku uzmanları ise Uber’in çalışma prensibinin yalnızca müşteriler ve araç kiralama şirketleri arasında arabulucu rolünde olmadığına dikkat çekerek konuya ilişkin henüz bir Yargıtay kararı bulunmadığı ifade etti. 

Geri Dön 22 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN