Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mart 2023 Çarşamba

Tafel'den Paskalya için gıda bağışı çağrısı

Tafel Aşevi Derneği, Paskalya'da ihtiyaç sahipleri için gıda bağışı yapılması çağrısında bulundu. 

Almanya’da gönüllü gıda yardımı yapan “Tafel” Aşevi Derneği’nden, Paskalya'da ihtiyaç sahipleri için gıda bağışı çağrısı geldi. 

Berliner Tafel, "Bir tane daha!" (Eins Mehr!) kampanyası kapsamında; Edeka, Kaufland, Lidl ve Rewe olmak üzere toplam 24 süpermarket şubelerinden satın alınan ek yiyeceklerin, perşembe gününden (23 Mart) itibaren, 8 Nisan’a kadar bağışlanabileceğini bildirdi. 

Ürünlerin orijinal ambalajında ​​ve dayanıklı olması önemli. Toplanan bağışlar, Paskalya'dan önce 47 dağıtım noktasında dağıtılacak.

Geri Dön 22 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN