Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Şubat 2024 Pazartesi

Tacize karşı koyan göçmene polisten teşekkür

Almanya'da, iki kadına cinsel saldırıda bulunan tacizciye karşı koyan 20 yaşındaki Lübnanlı göçmene polis, cesaretinden dolayı teşekkür etti.

Almanya’nın Saksonya Anhalt eyaletindeki Halle/Saale İstasyonu’nda, 24 yaşındaki bir erkek, 17 ve 26 yaşlarındaki iki kadını taciz etti. O sırada olay yerinde bulunan 20 yaşındaki Lübnanlı bir göçmen, durumu fark ederek kadınları korudu. Tacizciyse, genç göçmene saldırarak yüzüne yumruklar attı ve kalkan trene binerek kaçtı. Tacizci, tren tuvaletinde polise yakalandı. Polise mukavemet gösteren tacizci, yere yatırılarak kelepçelendi.

Cinsel saldırı, haneye tecavüz ve kolluk kuvvetlerine mukavemetle suçlanan tacizci, 2 yıl süreyle Halle/Saale ana istasyonundan men edildi. Polis ise kadınları korumaya çalışan göçmen gence davranışından ve cesaretinden ötürü teşekkür etti.

Geri Dön 26 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN