Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2023 Perşembe

Tabipler Birliği esrarın yasallaşmasına karşı

Alman Tabipler Birliği Başkanı Klaus Reinhardt esrar karşıtı açıklamalarıyla gündeme geldi. Reinhardt, Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’ın planlarını gerçek dışı olarak değerlendirdi.

Alman Tabipler Birliği Başkanı Klaus Reinhardt, hükûmetin esrarı yasallaştırma planına karşı eyaletleri göreve çağırdı. Düsseldorf Rheinische Post’a konuşan Reinhardt, gençlerin korunması için model bölgelere kesinlikle izin verilmemesi gerektiğini vurguladı.

Bavyera Sağlık Bakanı Klaus Holetschek’in esrar karşıtı açıklamalarını destekleyen Reinhardt, diğer eyaletlerin sağlık bakanlarını da sorumlu davranmaya çağırdı. Reinhardt, Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’ın planlarını gerçek dışı olarak değerlendirirken, polislerin kenevirin ne kadar tüketilip tüketilmediğini kontrol etmesinin imkansız olduğunu savundu.

Geri Dön 18 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN