Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2024 Çarşamba

Steinbrück: Scholz'da liderlik vasfı yok

SPD'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Peer Steinbrück, SPD'li Başbakan Olaf Scholz'da 'liderlik vasfı olmadığını' söyledi.

Almanya'nın eski Maliye Bakanı ve SPD'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Peer Steinbrück, Başbakan Olaf Scholz ve hükûmetinin bazı politikalarını eleştirdi. Rhein-Neckar-Zeitung'a verdiği demeçte Steinbrück, Scholz'un liderlik ve yönlendirme konusunda yetersiz kaldığını ve hükûmetin ısıtma, temel çocuk güvenliği ve esrarın yasallaşması gibi konularda yeterli kalitede iş çıkarmadığını belirtti.

Koalisyon ortakları arasındaki sürekli çatışmaların güvensizlik yarattığını vurgulayan Steinbrück, özellikle FDP Genel Sekreteri Bijan Djir-Sarai'nin CDU/CSU ile olası bir koalisyon hakkında yaptığı açıklamaları eleştirdi ve bu tür açıklamaların gerçekçi olmadığını, eğer FDP yüzde 5'lik barajın altında kalırsa, bu türden açıklamaların sadece alay konusu olacağını ifade etti.

Geri Dön 28 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN