Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Ağustos 2023 Pazartesi

SPD kira artışlarına karşı harekete geçti

SPD, kira sorununu çözmek için harekete geçti. Özellikle yerleşimin yoğun olduğunu bölgelerde kira artışını yüzde 6’da sınırlayacak bir düzenleme getirmeyi hedefliyor. 

Tagesschau’nun haberine göre SPD, pazartesi günü yapılacak meclis grup toplantısında kira artışını tartışacak. SPD’nin hedefinin önümüzdeki üç yıl içerisinde yerleşimin yoğun olduğu bölgelerde yüzde 6’dan fazla kira artışına izin verilmemesi olduğu söyleniyor. 

Hâlihazırda önümüzdeki üç yıl içerisinde kira artışının en fazla yüzde 20 olması gerektiğine yönelik bir kural bulunuyor. Koalisyon anlaşmasında ise bunun yüzde 11’e düşürülmesi kararlaştırılmıştı. Ancak SPD bunun yeterli olmadığı görüşünde. SPD aynı zamanda emlakçı ve noter ücretlerini de düzenlemeyi hedefliyor. 

Geri Dön 28 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN