Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2024 Cuma

SPD: Başbakan adayımız Olaf Scholz

SPD Eş Başkanı Lars Klingbeil, 2025'te şansölye adayı olacağı yönündeki iddiaları reddederek "Adayımız Olaf Scholz olacak" dedi.

SPD Eş Başkanı Lars Klingbeil, 2025'teki şansölye adaylığı konusunda yapılan spekülasyonları net bir şekilde reddetti. Rheinische Post'a yaptığı açıklamada, "Olaf Scholz Başbakan ve öyle de kalacak. Yine adayımız olacak," dedi.

Klingbeil, Scholz'un Avrupa seçimleri için SPD'nin kampanya posterlerinde "barış" kelimesini öne çıkarmasını savundu ve bu durumun çelişki oluşturmadığını belirtti. Klingbeil'e göre, Ukrayna'da barışın sağlanabilmesi için Putin'in savaşta ilerleme kaydedememesi ve Ukrayna'nın egemenliğinin garanti altına alınması gerekiyor. Bu amaçla Ukrayna'ya daha fazla silah teslimatı ve diplomatik çaba gerektiğini vurguladı. Ayrıca, Klingbeil, BSW ve AfD'nin barış anlayışının Putin'e teslim olmayı kapsadığını, SPD'nin ise özgürlüğü temsil eden bir barış anlayışına sahip olduğunu ifade etti.

Geri Dön 10 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN