Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Mayıs 2023 Çarşamba

Son Nesil yaz tatiline giriyor

Son Nesil iklim aktivistleri 15 Temmuz-6 Ağustos arasında yaz tatiline giriyor. Yeni üye kazanmaya odaklanacaklar. 13 Eylül’den itibaren Berlin’de eylemlerine devam edecekler.

Son Nesil adlı (Letzte Generation) iklim aktivistleri, Berlin’deki eylemlerine 15 Temmuz 6 Ağustos tarihleri arasında, 3 haftalık bir yaz tatili arası vereceklerini açıkladı. Grup, bu tarihler arasında yeni üye kazanmaya odaklanacaklarını, en geç 13 Eylül’den itibaren, Berlinlilerin düzenli yol blokesi ve bir dizi eyleme hazır olması gerektiğini duyurdu.

Son Nesil ayrıca 5 Haziran’dan itibaren “süper zenginlere” karşı yeni bir kampanya da başlayacak. Nisan ayının sonunda grubun üyeleri Berlin’deki Ku’damm’daki birçok lüks mağazayı spreyle boyamıştı. Protestoyla ilgili yapılan açıklamada, "En zengin Almanlar, ortalamanın bin katı kadar sera gazı salıyor. Sıradan insanlar ise onların neden olduğu iklim felaketinin feci sonuçlarına katlanmak zorunda kalıyor” denildi.

Geri Dön 24 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN