Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Mart 2024 Perşembe

Sol Parti lideri saldırıyı anlattı: Leğen kemiğim kırık konuştum

Sol Parti lideri Janine Wissler, 2022'deki ilk Meclis konuşmasını, daha önce uğradığı saldırı nedeniyle leğen kemiği kırık şekilde yaptığını söyledi.

Sol Parti lideri Janine Wissler, 2022 baharında Federal Meclis'te yaptığı ilk konuşması sırasında leğen kemiğinin kırık olduğunu, ancak bu durumun günler sonra anlaşıldığını belirtti. Stern dergisine verdiği röportajda Wissler, konuşmayı beyin sarsıntısı ve kırık leğen kemiği ile yaptığını, ancak ağrı kesiciler sayesinde kimseye fark ettirmediğini açıkladı.

Berlin'de evine dönerken kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına uğradığını ve bu saldırı sonucunda yere düşerek yaralandığını belirten Wissler, failin yüzünü göremediği için olayı polise bildirmediğini ifade etti. Wissler, 2020 yılında "NSU 2.0" adını kullanan aşırı sağcı bir terörist gruptan ölüm tehditleri aldığını ve bu tehdit mektubunun polis kayıtlarından elde edilen adresine gönderildiğini belirtti.

Geri Dön 21 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN