Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Şubat 2023 Cumartesi

Sol Parti: Akaryakıta tavan fiyat getirilsin

Ukrayna işgali ile başlayan akaryakıt krizini, petrol kartellerinin fırsata çevirdiğini söyleyen Sol Partili Sören Pellmann, benzin ve dizel satışlarına tavan fiyat getirilmesini istedi. 

Sol Partili Sören Pellmann, benzin ve dizel satışında tavan fiyat getirilmesini istedi. Pelman, petrol kartellerinin krizi, kâra çevirdiğini vurguladı.

Alman Basın Ajansı'na konuşan Pelman, “Hükumet bu sistematik soyguna karşı yurttaşı korumalı. Akaryakıtın litre fiyatı en azından yıl sonuna kadar 1,5 avroyla sınırlandırılsın” ifadelerini kullandı. Benzinde geçen yaz yapılan vergi indirimini hatırlatan Pellman, “Uygulamaların mali yükü bu kez halka değil şirketlere verilmeli” dedi. 

Uzmanlar, Ukrayna'nın işgali ardından fırlayan akaryakıt fiyatlarının düşmeye başladığını ifade etti. Almanya'da dizelin litre fiyatı ortalama 1,76 avro, Super E10 ise 1,80 avro gerildi. 

Geri Dön 11 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN