Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Ocak 2023 Cumartesi

Söder'in popüleritesi CSU'nun oylarını fırlattı

Bavyera'da CSU'nun oyları yüzde 40'a kadar çıkabilir. Seçim uzmanları, partinin oylarını artırmasını CSU Genel Başkanı ve Bavyera Başbakanı Markus Söder'in popülaritesine bağlıyor. 

Söder'in popüleritesi CSU'nun oylarını fırlattı

Insa'nın yaptığı anketlerde CSU Genel Başkanı ve Bavyera Başbakanı Markus Söder, haftalardır ülkenin en popüler siyasetçisi. Anketler, 8 Ekim'deki Bavyera parlamentosu seçimlerinde CSU'nun oy oranının yüzde 40'a çıkabileceğini gösteriyor. Yeşiller'in yüzde 19, SPD'nin yüzde 10, aşırı sağcı AFD'nin yüzde 10, bağımsız adayların yüzde 9 ve FDP'nin yüzde 5 oy oranı var. Seçim uzmanları, CSU'nun bağımsız adaylarla kuracağı bir koalisyon ile yüzde 49 meclis çoğunluğunu alabileceğini öngörüyor.

CSU'nun Markus Söder'in popülaritesinden yararlandığını belirten uzmanlar, eskiden yüzde 40'ın CSU için hayal olduğunu söylüyor. 

Geri Dön 14 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN