Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Kasım 2022 Salı

Söder: Klingbeil Birlik partilerinden derhal özür dilemeli

CSU Lideri Markus Söder, Bürgergeld konusunda Birlik partilerini yalan haber yaymakla ve kamuoyunu manipüle etmekle suçlayan SPD Lideri Lars Klingbeil’e tepki gösterdi. Söder, “SPD liderinin açıklamaları haddini aşıyor, Birlik partilerinden derhal özür dilemeli” dedi.

Bürgergeld tasarısı hükûmet ile muhalefet arasında sert tartışmalara sahne oluyor. Son olarak SPD Lideri Lars Klingbeil, Birlik partilerini konuya ilişkin yalan haber yaymakla ve kamuoyunu manipüle etmekle suçladı. CSU’dan sert yanıt geldi. Söder, ARD yayınında yaptığı açıklamada “SPD liderinin açıklamaları haddini aşıyor, Birlik partilerinden derhal özür dilemeli. Hükûmetin farklı görüş ve fikirlere tahammülü yok. Bu siyasi tavır ülkenin demokrasi ilkelerine aykırı” ifadelerini kullandı.

Bild am Sonntag’a da konuşan Söder, “Yaptırımlar, varlıklara getirilen üst sınır ve performans düzenlemeleri değişmeden bu yasaya onay vermeyeceğiz. Çalışmayı reddedenlerin bu yardımları almaya hakkı yok. Vergileriyle sistemi ayakta tutan insanlara haksızlık yapamazsınız” dedi.

Geri Dön 15 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN