Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2023 Perşembe

Söder aday olmayacak

Bavyera Başbakanı ve CDU lideri Markus Söder, 2025 seçimlerinde başbakan adayı olmayacağını duyurdu.

Söder aday olmayacak

Hristiyan Sosyal Birlik Partisi (CSU) Genel Başkanı ve Bavyera Eyaleti Başbakanı Markus Söder, 2025 yılında yapılacak federal seçimlerde Birlik Partileri CDU/CSU’nun başbakan adayı olmayacağını açıkladı. 

Merz’i destekliyor

ZDF yayınında konuşan Söder, CDU lideri Friedrich Merz’i desteklediğini söyledi, “Benim yerim Bavyera’dır, o konuyu tamamen kapattım” ifadelerini kullandı. 

Yeşiller’i hedef aldı

8 Ekim’de yapılacak eyalet seçimlerindeki propaganda çalışmalarına hız veren Söder, Yeşiller Partisi’ni hedef aldı. Yeşiller’in baskısıyla, Münih’teki anaokullarının menülerinden sosis, balık, tavuk gibi et ürünlerinin kaldırıldığını iddia eden Söder, “Herkes ne yiyeceğine kendisi karar verebilir” dedi.

Yeşillerin politikalarının tutarsız olduğunu söyleyen CSU’lu politikacı, Tarım Bakanı Cem Özdemir’in cips, çikolata gibi sağlıksız atıştırmaların reklamlarını yasaklamak isterken, Almanya’da esrarın yasallaşmasının önünü açtığına dikkat çekti. 

Geri Dön 04 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN