Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mart 2024 Cuma

Sızdırılan askeri görüşmeyle ilgili soruşturma başlatıldı

Alman Federal Savcılığı, hava kuvvetleri subayları arasındaki, Ukrayna'ya destekle ilgili görüşmelerin ses kaydının Rusya'da yayımlanmasına ilişkin bir soruşturma başlattı.

Federal Başsavcı Jens Rommel tarafından gizli servis ajanı faaliyeti şüphesiyle yürütülen bu soruşturma, kimliği belirsiz kişiler üzerinde odaklanıyor. Alman basınına göre, Alman subaylarının dinlenmesi olayının arkasında Rus istihbarat servislerinin olduğuna inanılıyor.

Olayın kökeninde, Russia Today (RT) Genel Yayın Yönetmeni Margarita Simonyan tarafından yayımlanan ve Alman subaylarının 30 dakikalık ses kaydının bulunduğu bir içerik yer alıyor. Bu ses kaydında, Alman Hava Kuvvetleri'nin üst düzey mensupları, Taurus füzelerinin Ukrayna'ya nasıl gönderilebileceği, bu füzelerin Almanya'nın istihbarat ve teknik desteği olmaksızın kullanılıp kullanılamayacağı gibi konuları tartışıyor. Ayrıca, kayıtlarda, Taurus füzeleri ile Rusya tarafından yasa dışı ilhak edilen Kırım Yarımadası'nda bulunan Kırım Köprüsü'nün imha edilip edilemeyeceği konusunun da ele alındığı belirtiliyor.

Geri Dön 22 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN