Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Temmuz 2024 Çarşamba

Siyahi vekil ölüm tehditleri nedeniyle Meclis'ten çekiliyor

Alman Federal Meclisi'nin ilk siyahi milletvekili olan ve 11 yıldır görev yapan SPD'li Karamba Diaby, çok sayıda ölüm tehdidi almasının ardından Meclis'ten çekileceğini açıkladı.

Siyahi vekil ölüm tehditleri nedeniyle Meclis'ten çekiliyor

SPD'li Martin Kröber, Diaby'nin aldığı bu karardan üzüntü duyduğunu, ancak karşılaştığı tehditler nedeniyle anlayışla karşıladığını belirtti. Andreas Schmidt ise Diaby'nin kendisi için değil, ailesi ve çalışanları için endişe duyduğunu söyledi.

Diaby'nin seçim bölgesi Halle'deki ofisi, mayıs ayında ateşe verilmişti ve 2020 yılında da saldırıya uğramıştı. Diaby, ırkçı hakaretlerde bulunan fail hakkında defalarca suç duyurusunda bulunduğunu ifade etmişti.

SPD üyelerine dün yazdığı mektupta, yeniden aday olmayacağını bildiren Diaby, Senegal'de doğup büyüdü. 1985'te Doğu Almanya'ya gelerek kimya okudu ve doktorasını tamamladıktan sonra SPD'ye katıldı. 2013'ten bu yana Federal Meclis'te görev yapıyordu.

Geri Dön 03 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN