Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Şimdi de maske takana para cezası!

Saksonya İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, kamuya açık alanlarda maske takanlara para cezası kesilebileceğini söyledi.

Şimdi de maske takana para cezası!

Korona pandemisi döneminde zorunlu olan maskenin, bu kez takılmasına ceza geliyor. Normalleşmeyle birlikte kamuya açık alanlarda geçerli bir neden olmaksızın maske takanlara yeniden para cezası kesilebilir. 

Saksonya İçişleri Bakanlığı’ndan, BILD'e yapılan açıklamada, “Kamuya açık organizasyonlarda maske taktığı için kimliği tespit edilemeyenler olabilir. Suistimalin önüne geçmek için bu tarz ortamlarda maske yeniden yasaklanabilir” diye konuştu.

Dresden İçişleri Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre de polisin, maskeyle ilgili şüpheli durumlarda, somut deliller varsa ceza kesebileceği duyuruldu.

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN