Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Ekim 2023 Cuma

Sıcakların ardından soğuklar geliyor

Alman Meteoroloji Dairesi (DWD), hafta sonunundan itibaren havaların soğumasını bekliyor. Ancak öncesinde kısa süreli yaz havası olacak. 

DWD’nin tahminlerine göre yurdun güneyinde değerlerin 30 dereceye kadar yükselmesi bekleniyor. Kuzey bölgelerdeyse, sıcaklıklar 16 ila 21 derece arasında nispeten daha serin kalacak.

Meteorolog Jürgen Schmidt, RND’ye yaptığı açıklamada, "Sıcaklıklar alışılmadık derecede çok sıcak” dedi ve cumartesiden itibaren sıcaklıkların hızla düşeceğine işaret etti. Meteorolog Schmidt, “Önümüzdeki günlerde hava gerçekten soğuk olacak” dedi.

Özellikle cumartesiyi pazara bağlayan gece Almanya’ya kuzeyden bir soğuk hava dalgası geleceğini söyleyen Schmidt, “Bu da, sıcaklıkta önemli bir düşüşe neden olacak” dedi ancak bu noktada sıcaklıkların ne kadar düşeceğinin hala belirsiz olduğunu da ekledi.

Geri Dön 13 Ekim 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN