Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Ekim 2022 Cuma

Siber saldırı endişesi

Almanya’da siber suçlar ve siber saldırı tehlikesi hiç olmadığı kadar yüksek. Bunun Rusya-Ukrayna savaşından kaynaklandığı düşünülüyor.

Siber saldırı endişesi

İçişleri Bakanı Nancy Faeser, 2021’de, yazılım ürünlerinde tespit edilen güvenlik açığının bir önceki yıla göre yüzde on artarak, 20 bine yükseldiğini açıkladı. SPD’li Bakan bu yasama döneminde siber güvenlikle ilgili yeni düzenlemeler yapılacağını duyurdu. 

Federal Bilgi Teknolojileri Dairesi de siber saldırılarla ilgili bir rapor yayımladı. Raporda siber saldırı riskinin hiç olmadığı kadar yüksek olduğu vurgulandı. Gerekçe olarak ise Rusya-Ukrayna arasındaki savaş gösterildi. Raporda şirketlere, kurumlara ve üniversitelere de yazılıp altyapılarını test etme tavsiyesinde bulunuldu.

Geri Dön 28 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN