Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Kasım 2022 Salı

Sert geçen kış rezervleri hızla eritebilir

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, kışın sert geçmesi hâlinde depolardaki doğalgaz rezervlerinin hızla eriyebileceği uyarısında bulundu.

Müller sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, aylar sonra doğalgaz rezervlerinde düşüş başladığını söyledi. Müller şöyle konuştu:

Depolardaki rezerv 0,03 azalarak yüzde 99,26’ya düştü. Almanya’ya 9-10 hafta yetebilecek kadar rezerv kaldı. Ancak bu süre hava durumuna bağlı olarak değişebilir. Sert bir kış yaşarsak rezervler çok daha hızlı tükenebilir. Hem vatandaşlar hem de şirketler enerji tasarrufuna dikkat etmeli.

Müller ayrıca enerji krizi nedeniyle ek depolama tesislerinin inşasına hız verilmesi gerektiğini de savunarak “Bugün doğalgaz, yarın temiz enerji hidrojen için bu tesislere ihtiyacımız var. Bu tür depoların yapımı 3-4 yıl sürer. Hızlı bir şekilde atılacak adımlara ihtiyacımız var” diye konuştu. 

Geri Dön 08 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN