Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2024 Çarşamba

Scholz'dan NATO ülkelerine Ukrayna çağrısı

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, ülkesinin Ukrayna'ya üç Patriot hava savunma sistemi sağladığını ve diğer ülkelerin de bu sistemleri temin etmesini umduğunu söyledi. 

Scholz'dan NATO ülkelerine Ukrayna çağrısı

Scholz, Washington'daki NATO Liderler Zirvesi öncesi Berlin-Brandenburg Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, zirvenin Avrupa'da devam eden bir savaşın gölgesinde gerçekleştirildiğini belirtti. "Rusya, klasik emperyalist bir anlayışla, Avrupa'nın en büyük ülkesi olarak, ikinci büyük ülke olan Ukrayna'nın bir kısmını veya tamamını ilhak etmeye çalışıyor," dedi.

Ukrayna'ya kapsamlı destek verilmesinin doğru olduğunu vurgulayan Scholz, ihtiyaç süresince Ukrayna'nın yanında olacaklarını yineledi. Füze saldırıları da dahil olmak üzere Ukrayna'nın kendisini ve halkını savunabilmesi için diğer ülkelerden de destek beklediklerini ifade etti. Scholz, Almanya'nın üç Patriot hava savunma sistemi verdiğini belirterek, "Diğer ülkelerden de daha fazla Patriot sistemi gelmesini ümit ediyoruz," dedi.

Geri Dön 10 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN