Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Ocak 2024 Pazartesi

Scholz'a ıslıklı protesto

Alman milli hentbol takımının Berlin'deki maçına katılan Başbakan Olaf Scholz, tribünler tarafından ıslıklarla protesto edildi.

Scholz'a ıslıklı protesto

Alman milli hentbol takımı, Euro 2024'te Berlin'deki Mercedes-Benz Arena'da Kuzey Makedonya ile mücadele etti. Takım, devre arasına 18-13 önde girdi. Alman hentbol takımı, Avrupa Şampiyonası'nın ikinci maçında etkili bir performans göstererek Kuzey Makedonya'yı 34-25'lik skorla mağlup etti.

Onur konukları selamlama anında seyirciler arasında Başbakan Olaf Scholz'un da bulunduğu isimler, yaklaşık 10 saniye boyunca ıslıklarla protestos edildi.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Cottbus'daki demiryolu bakım tesisinin açılışı sırasında da çiftçilerin protestosuyla karşılaşmıştı. Scholz'un tesiste bulunduğu esnada çiftçiler, 'Korkak' ve 'Nerede o?' sloganlarıyla protesto etmişti.

Geri Dön 15 Ocak 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN