Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2023 Salı

Scholz’a ağır eleştiri: Orduya verdiği sözü tutmadı

CDU Savunma Politikaları Uzmanı Roderich Kiesewetter, Başbakan Olaf Scholz’un orduyu modernize etme sözünü tutmadığını söyledi.

Almanya’da CDU Savunma Politikaları Uzmanı Roderich Kiesewetter, Deutschlandfunk’a verdiği demeçte, Rusya’nın Ukrayna’yı işgale başlayışını ‘dönüm noktası’ olarak nitelendiren Başbakan Olaf Scholz’u eleştirdi. Scholz’u Alman Ordusu’nu modernize etme sözünü tutmamakla suçlayan Kiesewetter, şöyle konuştu:

Başbakan Scholz’un ‘dönüm noktası’ konuşmasını yapmasının üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen, bir dönüşüm yaşanmadı. Alman Ordusu için 100 milyar avroluk özel fonu hayata geçirmek için acilen siyasi bir programa ihtiyaç var.

Geri Dön 28 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN