Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Şubat 2024 Çarşamba

Scholz, Netanyahu ile telefonda görüştü

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu ile telefonda görüşerek Orta Doğu'daki kriz hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile yaptığı telefon görüşmesinde, Gazze Şeridi'nde insani yardımlara erişim ve bu yardımların sağlanmasında yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesinin önemini vurguladı.

Alman Hükûmet Sözcüsü Steffen Hebestreit tarafından yapılan açıklamaya göre; Scholz, Netanyahu'dan Gazze Şeridi ve İsrail-Lübnan sınırındaki askeri durum hakkında bilgi aldı. Scholz, Filistinli sivil nüfusun karşı karşıya olduğu tedarik ve güvenlik sorunlarının endişe verici olduğunu belirtti ve insani yardım erişiminin önündeki engellerin acilen kaldırılması gerektiğini ifade etti. Ayrıca, Scholz müzakere edilmiş bir iki devletli çözümün Orta Doğu'daki ihtilafa kalıcı bir çözüm getireceği görüşünü paylaştı.

Görüşmede, rehinelerin durumu da gündeme geldi ve Scholz, Alman hükûmetinin rehinelerin serbest bırakılması için yapılacak tüm çabaları desteklediğini söyledi.

Geri Dön 07 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN