Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Şubat 2023 Pazartesi

Scholz: Göç, birlikte üstesinden gelebileceğimiz bir sorun

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Avrupa’da demokrasi, hukuk ve insan hakları gibi temel değerlerin göz önünde bulundurulduğu, krizlerin üstesinden gelebilecek bir iltica sistemi oluşturulması gerektiğini söyledi.

Şansölye Olaf Scholz, İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile yaptığı görüşme sonrasındaki açıklamada Avrupa’daki göçe değindi. Scholz konuşmasında sorumluluk ve dayanışmayı vurguladı.  

Scholz açıklamasında Avrupa’da demokrasi, hukuk ve insan hakları gibi temel değerler göz önünde bulundurularak krizlerin üstesinden gelebilecek bir iltica sistemi oluşturulması gerektiğinin altını çizdi. Avrupa’da ortak bir çalışma ile göçün üstesinden gelinebileceğini söyledi. Kalma hakkı olmayan kişilerin geri dönmesi gerektiğini belirten Scholz, Avrupa’nın göçe ihtiyacı olduğunu bu nedenle göçün yasal yollarının geliştirilmesi gerektiğini söyledi. 

Geri Dön 06 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN