Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mayıs 2023 Pazartesi

Scholz: Almanya, Ukrayna savaşı konusunda elinden geleni yapıyor

Şansölye Olaf Scholz’un, Japonya’nın Hiroşima kentinde gerçekleştirilen G7 zirvesi sonrası ARD kanalında katıldığı mülakatta; Ukrayna’ya savaş uçağı yollamak konusunda temkinli tutumunu devam ettirdiği görüldü. 

Scholz, Almanya’nın savaş uçağı olmadığını söylerken, diğer G7 ülkelerinin Ukrayna’ya savaş uçağı yollamak konusunda ‘ne şekilde yardımcı olacakları’ konusunda açıklama yapmadı. Scholz, öncelikli olarak pilotların eğitim alması gerektiğinin ve bunun bir süreç olduğunun altını çizdi. Şansölye, bütün dünyanın Ukrayna’ya desteğini artırması gerektiğini de sözlerine ekledi. 

Scholz, açıklamasında Ukrayna savaşına Almanya’nın sağladığı desteği vurgulayarak "Almanya elinden geleni yapıyor’’ dedi. NATO ve Rusya arasındaki gerginliğin tırmanmasını engellemeyi kendi vatandaşlarına borçlu olduğunu ve bunu dikkate alarak hareket ettiğini vurguladı.

Geri Dön 22 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN