Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Temmuz 2023 Cumartesi

Scholz: AfD'nin yükselişi seçime kadar sürmeyecek

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, “AfD'nin bir sonraki federal seçimde, son seçimden çok farklı bir şey yapmayacağından oldukça eminim” dedi.

Scholz: AfD'nin yükselişi seçime kadar sürmeyecek

Almanya’da özellikle son dönemde oylarını bir hayli yükselten AfD seçim anketlerinde kendini göstermeyi başardı. AfD’nin yükselişi Almanya’nın gündemine oturdu.

RND’de yer alan habere göre; Almanya Başbakanı Olaf Scholz da düzenlediği basın toplantısında AfD’nin yükselişine ilişkin yorumda bulundu.

“Sağcı fikirlerin normalleştiğini sanmıyorum”

AfD'nin mevcut oy patlamasının devam etmeyeceği konusunda iyimser konuşan Scholz, "AfD'nin bir sonraki federal seçimde, son seçimden çok farklı bir şey yapmayacağından oldukça eminim. Açıkçası Alman toplumunda sağcı fikirlerin normalleştiğini sanmıyorum” dedi. 

Geri Dön 15 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN