Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
16 Ocak 2023 Pazartesi

Savunma Bakanı Lambrecht'in istifası bekleniyor

Henüz resmi olarak doğrulanmayan kaynaklara göre Christine Lambrecht, savunma bakanlığı görevinden ayrılmak istiyor. Muhalefet ise kararda geç kalındığı görüşünde. 

Savunma Bakanı Lambrecht'in istifası bekleniyor

Bild ve Süddeutsche Zeitung gibi haber kanallarına göre, karar önümüzdeki hafta açıklanacak. Lambrecht'in istifa kararının nedeni ise bakanlığın yeni bir başlangıca ihtiyaç duymasını fark etmesi. ARD muhabiri Stephan Stuchlik'e göre, Şansölye Olaf Scholz, sadık bir bakanını kaybedecek. 

Bild'in haberine göre Lambrecht'in yerine gelebilecek isimler arasında arasında SPD’li Çalışma Bakanı Hubertus Heil ve Parlamento Savunma Komiseri Eva Högl var. 

Muhalefet aylardır Lambrecht'in doğru ilişkiler kuramadığını ve kadrolar hakkında bilgisi olmadığını savunuyor. Lambrecht'in oğlunun Bundeswehr helikopterinde seyahat etmesi ile de topa tutulmuştu.

Geri Dön 16 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN