Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2023 Pazartesi

Savunma Bakanı: Hint-Pasifik ülkeleri Ukrayna'ya daha çok destek olmalı

Savunma Bakanı Boris Pistorius, katıldığı Asya güvenlik konferansı Shangri-La Diyaloğu'nda Ukrayna’yı desteklemenin önemine değindi ve Hint-Pasifik ülkelerinden daha fazla destek beklediğinin altını çizdi. 

SPD’li Pistorius, "Rusya’nın kazanması durumunda diğer agresif ülkere kışkırtma ve güç kullanmanın başarılı olabileceğini mesajı verilecek, bundan Hint-Pasifik bölgesi de etkilenebilir" dedi. 

Savunma Bakanı, aynı zamanda, Rusya-Ukrayna savaşını 'Almanya için bir dönüm noktası' olarak tanımladı ve güvenliği tesis etmeye yönelik birçok uygulamayı desteklemeye hazır olduklarını vurguladı. Bunlar içerisinde; bilgi alışverişi, askeri tatbikatların gözlemlenmesi, askeri tesislerin denetlenmesi ve silah kontrol anlaşmaları olduğundan bahsetti. 

 

Geri Dön 05 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN